Konkurs na logo Hufca!

 

Ogłaszamy konkurs na LOGO hufca!

START: 09.09.2015 r.
ZAKOŃCZENIE: 15.09.2015 r. godzina 20:00


Już niedługo będziecie członkami nowego hufca o dumnej nazwie „Świt”, więc cała komenda chce, abyście współtworzyli go wraz z nami, bo to w nas wszystkich tkwi nasza siła!
Z tego powodu ogłaszamy konkurs na projekt logo, którym będziemy posługiwać się przez cały okres istnienia „Świtu”. Logo może zaprojektować każdy, kto chce się zmierzyć z tym zadaniem, uwzględniając sprawy techniczne, czyli:
  1. Projekt przygotujcie w rozdzielczości 300dpi, w formacie A4, RGB, spady druku po 3mm z każdej strony. Jeśli nie potraficie obsługiwać programów graficznych – narysujcie logo na kartce a nam wyślijcie kolorowy skan lub dobrej jakości zdjęcie.
  2. Pamiętajcie, aby zapisać plik w formacie PDF, zachowując przezroczystość tła (tło pod logiem przezroczyste).
  3. Prosimy, abyście nie używali w waszych projektach zdjęć, istniejących już projektów logo lub ich fragmentów.
  4. Pamiętajcie również, aby logo było zgodne z katalogiem identyfikacji wizualnej zhp (do przeglądnięcia na stronie www.promocja.zhp.pl.
  5. Dodatkowo, jeśli projekt logo będzie w kolorze – to wersja czarno-biała musi być również czytelna, czyli napisy nie mogą zlewać się z tłem, ani z innymi elementami projektu.
Gotowy projekt przesyłamy na adres: hufiec.swit.zhp@gmail.com,
w temacie wiadomości wpisując „KONKURS LOGO HUFCA”.
Z nadesłanych projektów kandydaci do komendy Hufca Świt wybiorą jeden, który spełniać będzie wymagania techniczne, a także nas zachwyci tym co będzie przedstawiać.
Twórca zwycięskiego projektu, zostanie zaproszony do współpracy w szeregi Zespołu Promocji i Informacji Hufca oraz otrzyma nagrodę-niespodziankę.