Spartakiada Drużyn Wodnych i I Regaty o Harcerskie Mistrzostwo Wrocławia w klasie Omega

HOW Stanica, 4-5 czerwca 2005

Mimo nie do końca sprzyjającej aury i paru niedociągnięć organizacyjnych udało się nam spotkać w ten czerwcowy weekend i chyba nikt nie żałował przybycia

W sobotnich regatach uczestniczyło i kibicowało jakieś 60 osób z Rancho, z KŻE i ze Stanicy. Zdjęcia można zobaczyć tu i tu, a wyniki były następujące:

Wyniki regat o Harcerskie Mistrzostwo Wrocławia w klasie Omega

M-ce Łódź Drużyna / Klub Załoga I bieg II bieg Suma
1. Problem
X-926
7 WrWDH
HOW Stanica
Piotr Bakuliński
Michał Grochowski
Piotr Caban
Rafał Trafidło
3 3 6
2. Wariacja
X-1004
6 WWDH "Margot"
HOW Rancho
Jerzy Stępniewski
Bartosz Legan
Krzystof Żmudzin
Grzegorz Cybulak
10 0 10
3. X-1146 KŻE Jacek Podbielski
Agata Błachut
Jakub Szpil
0 15 15
4. Sonata
X-7
6WWDH "Margot"
HOW Rancho
Mateusz Stępniewski
Mariusz Masłyk
Filib Jarbińczak
11,7 5,7 17,4
5. Kalarepa
X-1047
8WrWDH
HOW Stanica
Filip Sieczkowski
Hanna Siwiec
Małgorzata Golińska
Paweł Zalewski
5,7 DNF 21,7
6. Cały Dobytek
X-925
3WrWDH
HOW Stanica
Natalia Pudłowska
Basia Cieślak
Agnieszka Wastliców
Ewa Kołacz
Jan Środek
8 14 22
7. Bidula
X-972
44WrWDH
HOW Stanica
Marcin Hutt
Jakub Obuchowski
Maciej Hutt
Józef Kmita
Antoni Niewiński
13 10 23
8. Pegaz
X-928
5WrWDH
HOW Stanica
Katarzyna Jarosz
Irena Dołyk
Grażyna Gładysiewicz
Barbara Horyń
Magdalena Trocha
DNF 8 24
9. Siwy Dym
X-918
21WWDH
HOW Rancho
Jarosław Nawara
Joanna Żurowska
Hubert Walczak
Michał Głuchowski
Sebastian Nawara
14 11,7 25,7
10. Toccata
X-1127
16WrWDH "Geronimo"
HOW Rancho
Michał Mitkowski
Zbigniew Wesołowski
Jan Krzaczkowski
Jakub Krzaczkowski
Jacek Krzaczkowski
15 13 28

W drugim biegu, po uwzględnieniu protestu, Problem został sklasyfikowany na II miejscu, a Wariacja na I.

W niedzielę zabawa rozpoczęła się apelem, a potem przez 5 h po okolicznych łąkach i na wodzie kręciło się kilkudziesięciu harcerzy... Konkurencje były rozmaite, co zresztš możecie zobaczyć sami.

Wyniki Spartakiady Drużyn Wodnych Wrocławia

Miejsce Drużyna Patrololowy Skład patrolu Liczba punktów
1. 8 WrWDH
HOW Stanica
Mateusz Brycki Jerzyk Gottfried
Leon Zemtsov
71
2. 21 WWDH "Rancherzątka
HOW Rancho
Agata Pawłowska Gosia Jaraczewska
Marzena Orłowska
Ania Gil
57
2. 7 WrWDH i 44 WrWDH
HOW Stanica
Piotr Bagiński Patryk Lewczuk
Mirosław Zimon
Martin Lewczuk
57
4. 7 WrWDH i 44 WrWDH
HOW Stanica
Maciej Hutt Antek Niewindski
Szymon Kilian
Rafał Trafidło
42
5. 21 WWDH "Rancherzątka
HOW Rancho
Aśka Żurowska Kasia Witek
Ola Stršczek
Zuzia Walczak
40
5. 21 WWDH "Rancherzątka
HOW Rancho
Jarek Gil Janek Both
Michał Głuchowski
40
7. 7 WrWDH
HOW Stanica
Krzysztof Pogroszewski Michał Grochowski
Paweł Maniewski
34
8. 16 WrWDH "Geronimo"
HOW Rancho
Michał Mitkowski Łukasz Kościuk 24
9. 21 WWDH "Rancherzątka
HOW Rancho
Kacper Kulczak Sebastian Nawara
Paweł Turmanowski
Rafał Kozłowski
15

Odbyły się też Regaty Instruktorów, ku uciesze kibicujących na brzegu harcerzy. Bo i popatrzeć było na co.
A wyniki prezentują się następująco:

Miejsce Łódź Drużyna / Klub Załoga I bieg II bieg Suma
1. Bidula
X-972
HOW Stanica Adam Dacko z załogą 0 0 0
2. Problem
X-926
HOW Stanica / HOW Rancho Andrzej Biliński z załogą 3 3 6
3. Agat
X-927
HOW Rancho Jarosław Nawara z załogą 8 5,7 13,7
3. Pegaz
X-928
HOW Stanica Marcin Mager z załogą 5,7 8 13,7

 

Wszystkim, którzy przybyli dziękujemy i zapraszamy ponownie ;)