II Regaty o Harcerskie Mistrzostwo Wrocławia w klasie Omega

Wrocław, 20-21 maja 2006

 

II Edycja Regat już za nami!
Wszystkim którzy przybyli, startująym załogom, kibicom i organizatorom serdecznie dziękujemy!
Impreza się udała, pogoda była dobra, wietrzna i ciepła :)

Napisała o nas prasa, pokazaliśmy się w mieście. I o to chodzi! Mam nadzieję, że następne edycje będą jeszcze lepsze :)

Zdjęcia można zobaczyć tu

Wyniki II Regat o Harcerskie Mistrzostwo Wrocławia w klasie Omega

M-ce Jacht Załoga Drużyna I bieg II bieg III bieg IV bieg V bieg Turniej Wacht Suma Korekta
1. Wariacja Joanna Żurowska
Jarek Gil
Krzysztof Kiełbus

Marek Żurowski
21 WrWDH
Rancherzątka

HOW Rancho
3 0 0 0 0 10 13 10
2. Kantata Sebastian Mikołajczyk
Anna Łobodzińska
Ola Kras
Asia Rumianowska
9 WrWDH /
21 WrWDH

HOW Rancho
5,7 3 3 3 3 3 20,7 15
3. Problem Piotr Bakuliński
Cyryl Daroszewski
Jerzy Rzeszot
Michał Grochowski
7 WrWDH

HOW Stanica
10 5,7 15 10 16 0 56,7 40,7
4. Toccata Michał Mitkowski
Szymon Wojdyło
Bartłomiej Karp
Rafał Kozłowski
Konrad Kozłowski
16 WrWDH /
21 WrWDH

HOW Rancho
8 10 10 15 10 14 67 52
5. Huragan Kamil Goluński
Adam Górski
Agata Omiljanowska
Magdalena Trocha
25 WrŻDH

HOW Zatoka
11,7 13 13 8 11,7 10 67,4 54,4
5. Sonata Mariusz Kurpaski
Rafał Kapica
Jakub Szpil
Phinezja 9WrWDH /
6WrWDH

HOW Rancho
5,7

15+2*

11,7 10 10 17 71,4 54,4
7. Siwy Dym Arek Jachowicz
Karol Osowiecki
Ola Strączek
Zuzanna Walczak
9 WrWDH /
21 WrWDH

HOW Rancho
14 8 5,7

DNF

17

DNS

17

10 71,7 54,7
8. Kalarepa Paweł Gierczak
Hanna Siwiec
Elżbieta Tempczyk
Karolina Brokos
Martyna Pawlicka
8 WrWDH

HOW Stanica
15 14 14 14 13 5,7 75,7 60,7
9. Cały Dobytek Natalia Pudłowska
Kasia Turalska
Mariola Teodorowicz
Patrycja Granat
3 WrWDH

HOW Stanica
17 16 16 11,7 15 5,7 81,4 64,4
10 Bidula Marcin Hutt
Arkadiusz Pierścionek
Paweł Łosoś
Jakub Ostrowski
Patryk Lewczuk
44 WrWDH

HOW Stanica
16 15 17

DNF

17

14 14 93 76
11 Agat Irena Dołyk
Magdalena Trocha
Agnieszka Belka
Barbara Horyń
Patrycja Granat
5 WrWDH

HOW Stanica

 DNS

17

 DNS

17

 DNS

17

 DNS

17

 DNS

17

10 95  78
  Biały Szał
X-1146
Jacek Podbielski
Jerzy Dudziński
  13 11,7 11,7 13 8 17 74,4 61,4

 * + 2 miejsca za brak kompletnej załogi

Wyniki regat o Harcerskie Mistrzostwo Wrocławia w klasie Figiel

M-ce Jacht Sternik Drużyna I bieg Turniej Wacht Suma
1. Żółtek Kacper Kulczuk HOW Rancho 0 3 3
2. Leszek Ania Gil HOW Rancho 3 3 6
3. Wodnik Sebastian Nawara HOW Rancho 5,7 3 8,7

Wszystkim, którzy przybyli dziękujemy i zapraszamy ponownie ;)